Zawodnicy
Jakub Rumas (1995)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Juniorów 2014 III m
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2011 III m
I Puchar Polski Kadetów 2010 III m, 2012 II m
II Puchar Polski Kadetów 2010 III m
Drużynowy Mistrz Polski Juniorów 2012
Drużynowy Mistrz Polski Kadetów 2010, 2011, 2012
Adrian Hajduk (1989)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrz Polski Seniorów 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013
V-ce Mistrz Polski Seniorów 2007
Puchar Polski Seniorów 2009 I m., 2010 I m., 2012 III m., 2013 I m
Młodzieżowy Mistrz Polski 2010, 2012 oraz 2012 w stylu klasycznym
Mistrz Polski Juniorów 2007, 2008, 2009
Mistrz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2004, 2005, 2006
Reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów 2004, 2005, 2006
Reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów 2008
Reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów 2008, 2009
Reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy Seniorów 2010
Reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata Seniorów 2010
Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Rudy Śląskiej 2007 II m, w latach 2008 - 2011 I m
MVP I Ligi Drużynowej w zapasach styl wolny 2009
Drużynowy Mistrz Polski 2009
Drużynowy V-ce Mistrz Polski 2010, 2011
Andrzej Sokalski (1990)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Seniorów 2010 III m,  2011 III m, 2012 III m, 2014 II m
Puchar Polski Seniorów 2013 III m, 2014 III m
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2012 I m, 2013 I m
Akademickie Mistrzostwa Polski 2012 III m, 2013 III m
Mistrzostwa Polski Juniorów 2007 II m
Puchar Polski Juniorów 2009 III m
Drużynowy Mistrz Polski 2009
Drużynowy V-ce Mistrz Polski 2010, 2011
Grzegorz Łabus (1993)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Seniorów 2011 III m, 2012 II m, 2013 III m, 2014 II m
Puchar Polski Seniorów 2013 III m
Akademickie Mistrzostwa Polski 2013 I m
Mistrzostwa Polski Juniorów 2011 III m, 2012 III m, 2013 II m
Puchar Polski Kadetów 2008 II m, 2009 I m, 2010 I m
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2013 II m, 2014 II m
Mn Mistrzostwa Polski Juniorów 2013 II m
Mn Mistrzostwa Polski Kadetów 2009 I m, 2010 I m

Puchar Polski Kadetów 2008 III m, 2009 III m
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2009 III m, 2010 I m
Puchar Polski Juniorów 2010 I m, 2012 I m
Reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów 2010 i Juniorów 2011
Drużynowy Mistrz Polski Juniorów 2012, 2013
Drużynowy Mistrz Polski Kadetów 2010
Drużynowy V-ce Mistrz Polski 2010, 2011
Kamil Wojciechowski (1989)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Seniorów 2009 V m, 2010 II m, 2011 III m, 2012 II m, 2013 III m
Puchar Polski Seniorów 2012 III m, 2013 III m, 2014 II m
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2011 III m, 2012 III m
Akademickie Mistrzostwa Polski 2012 I m, 2013 I m
Mn Mistrzostwa Polski Juniorów 2008 II m
Puchar Polski Juniorów 2008 III m

Mistrzostwa Polski Juniorów  2009 III m
Mn Mistrzostwa Polski Juniorów 2009 II m
Drużynowy Mistrz Polski 2009
Drużynowy V-ce Mistrz Polski 2010, 2011
Patrycja Kuc (2000)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Młodzików 2012 I m, 2014 II m
Puchar Polski Kadetek 2014 II m
Tomasz Jonkisz (1989)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Seniorów 2007 V m, 2010 II m, 2012 III m
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2012 III m
Akademickie Mistrzostwa Polski 2013 I m
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2005 II m, 2006 I m
Mistrzostwa Europy Kadetów 2006  - udział

Mistrzostwa Polski Juniorów 2008 III m
Mistrzostwa Polski Juniorów 2009 II m
Drużynowy Mistrz Polski 2009
Drużynowy V-ce Mistrz Polski 2010, 2011
II Super Puchar Polski Seniorów II m
Bartosz Szałowski (1996)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Juniorów 2014 II m
Mn Mistrzostwa Polski Juniorów 2014 III m
Mn Puchar Polski Juniorów 2014 II m
Mn Mistrzostwa Polski Kadetów 2011 II m, 2012 III m, 2013 I m,
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2011 III m
Puchar Polski Juniorów 2012 II m, 2014 II m
Puchar Polski Kadetów 2011 II m, 2012 II m i I m, 2013 I m
Drużynowy Mistrz Polski Juniorów 2012
Drużynowy Mistrz Polski Kadetów 2010, 2011, 2012
Reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów 2013
Justyna Respondek (1995)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Juniorek 2013 III m, 2014 II m
Mn Puchar Polski Juniorek 2014 I m
Mn Mistrzostwa Polski Juniorek 2014 III m
Mn Mistrzostwa Polski Kadetek 2011 III m, 2012 III m
Puchar Polski Juniorek 2012 III m, 2013 III m, 2014 II m
I Puchar Polski Kadetek 2010 III m
Natalia Kubaty (1995)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Świata Kadetów 2012 III m
Mistrzostwa Polski Seniorek 2013 III m, 2014 III m
Mistrzostwa Polski Juniorek 2014 I m
Mn Puchar Polski Juniorek 2014 I m
Mn Mistrzostwa Polski Kadetek 2011 II m, 2012 I m
Puchar Polski Seniorek 2014 III m
Puchar Polski Juniorek 2012 III m, 2013 I m, 2014 II m
I Puchar Polski Kadetek 2011 II m, 2012 I m
II Puchar Polski Kadetek 2010 II m
Reprezentantka Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów 2012
Arkadiusz Orłowski (1995)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Juniorów 2014 II m
Mn Mistrzostwa Polski Kadetów 2012 III m
I Puchar Polski Kadetów 2012 I m
II Puchar Polski Kadetów 2010 III m, 2011 III m
Drużynowy Mistrz Polski Juniorów 2012, 2013
Drużynowy Mistrz Polski Kadetów 2010, 2011, 2012
Reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów 2012
Dawid Strzałka (1998)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mn Puchar Polski Kadetów 2014 I m
Drużynowy Mistrz Polski Juniorów 2013
Mistrzostwa Polski Młodzików 2013 III m
Daria Szymeczko (1996)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Seniorek 2014 III m
Puchar Polski Seniorek 2014 III m
Mn Mistrzostwa Polski Kadetek 2011 III m
Puchar Polski Kadetek 2012 II m i III m, 2013 I m
Alicja Kubaty (1995)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Juniorek 2013 III m
Mn Mistrzostwa Polski Kadetek 2011 III m
Puchar Polski Juniorek 2012 III m, 2014 III m
Puchar Polski Kadetek 2012 III m
Natalia Strzałka (1997)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie 2014 III m
Mistrzostwa Świata Kadetek 2014 II m
Mistrzostwa Europy Kadetek 2014 III m

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2014 I m
Mn Puchar Polski Juniorek 2014 I m
Mn Mistrzostwa Polski Kadetek 2014 I m
Puchar Polski Kadetek 2012 I m i III m, 2013 II m i I m, 2014 I m
Puchar Polski Juniorek 2014 I m
Tomasz Kitel (1997)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2014 III m
Puchar Polski Juniorów 2014 II m
I Puchar Polski Kadetów 2011 III m
Puchar Polski Kadetów 2012 II m
Drużynowy Mistrz Polski Juniorów 2012, 2013
Drużynowy Mistrz Polski Kadetów 2012
Adrian Drobina (1996)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mn Mistrzostwa Polski Kadetów 2012 III m
Puchar Polski Kadetów 2013 II m
Drużynowy Mistrz Polski Kadetów 2012
Karolina Stróżyk (2000)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Młodzików 2012 II m, 2013 III m, 2014 III m
Puchar Polski Kadetek 2014 III m
Rafał Danisz (1998)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży III m
Mn Mistrzostwa Polski Kadetów 2014 I m
Drużynowy Mistrz Polski Kadetów 2012
Paulina Danisz (2001)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Młodzików 2014 I m
Nicole Wiezner (2001)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Młodzików 2013 I m, 2014 I m
Partnerzy
Z.K.S. SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

Copyright © 22.10.2009 Z.K.S. "Slavia" Ruda Śląska.  All rights reserved.  Created by Jacek

Klaudiusz Wiezner (2001)
Wychowanek ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Młodzików 2014 III m
Klaudia Krzykowska (1999)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Młodzików 2013 II m
Wiktoria Gregorczyk (2002)
Wychowanka ZKS "Slavia" Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski Młodzików 2014 II m