Hall of Fame
Najlepsi zawodnicy w historii klubu, lata 1909 - 2006 >> galeria w formacie pdf >>
Pierwszy w historii i obecny rudzki Mistrz Polski w zapasach

Jan Koptoń 1925                         -                     Adrian Hajduk 2013
Medale zapaśników TC "ATHEN" Ruda w MP Seniorów - styl klasyczny
1925 Jan Koptoń            musza           1 miejsce
1925 Ludwig Skalec         piórkowa        1 miejsce
1926 Jan Koptoń            musza           1 miejsce
1926 Ludwig Skalec         lekka           1 miejsce
1928 Jan Koptoń            musza           3 miejsce

Medale zapaśników KS i ZKS "SLAVIA"Ruda w MP Seniorów - styl klasyczny
1934 Jan Breitkopf         lekka           3 miejsce

Medale zapaśników KS i ZKS "SLAVIA" Ruda Śląska w MPS - styl wolny
1975 Jan Mazur             średnia         1 miejsce
1976 Jan Górski            średnia         1
1979 Jan Szymański         piórkowa        1
1980 Marian Skubacz        piórkowa        1
1980 Henryk Mazur          półciężka       1
1981 Marian Skubacz        piórkowa        1
1981 Władysław Dziura      ciężka          3
1981 Jan Górski            średnia         1
1982 Marian Skubacz        piórkowa        1
1983 Marian Skubacz        piórkowa        1
1983 Jan Szymański         lekka           1
1983 Krystian Rajman       półśrednia      1
1983 Jan Górski            półciężka       1
1984 Marian Skubacz        piórkowa        1
1984 Jan Szymański         półśrednia      2
1984 Krystian Rajman       średnia         2
1984 Jan Górski            półciężka       1
1985 Marian Skubacz        piórkowa        1
1985 Jan Szymański         lekka           1
1985 Piotr Mrochen         musza           1
1985 Krystian Rajman       półśrednia      1
1985 Jan Górski            ciężka          1
1986 Marian Skubacz        piórkowa        1
1986 Stanisław Kaczmarek   kogucia         1
1986 Ryszard Strzałka      kogucia         2
1986 Piotr Mrochen         kogucia         3
1986 Jan Szymański         półśrednia      1
1986 Eugeniusz Mazur       średnia         3
1986 Zbigniew Kudła        półciężka       3
1986 Jan Górski            ciężka          1
1987 Marian Skubacz        piórkowa        1
1987 Stanisław Kaczmarek   musza           1
1987 Ryszard Strzałka      lekka           1
1987 Krystian Rajman       średnia         2
1987 Władysław Dziura      półciężka       3
1988 Krystian Rajman       średnia         2
1987 Zbigniew Kudła        półciężka       3
1989 Jan Krzesiak          piórkowa        1
1989 Władysław Wyrwał      lekka           1
1989 Władysław Dziura      półciężka       3
1989 Bogdan Strzałka       lekka           3
1990 Jan Krzesiak          piórkowa        1
1990 Władysław Wyrwał      lekka           3
1990 Eugeniusz Mazur       średnia         2
1990 Ryszard Strzałka      półciężka       2
1990 Marek Garmulewicz     półciężka       1
1991 Jan Krzesiak          piórkowa        1
1991 Władysław Dziura      ciężka          2
1991 Ryszard Strzałka      lekka           3
1991 Marek Garmulewicz     półciężka       1
1992 Jan Krzesiak          piorkowa        1
1992 Zbigniew Frankiewicz  półciężka       2
1992 Bogdan Strzałka       lekka           3
1992 Marek Garmulewicz     półciężka       1
1993 Jan Krzesiak          piórkowa        1
1993 Władysław Wyrwał      lekka           1
1993 Rafał Paprotny        musza           3
1993 Bogdan Strzałka       lekka           3
1993 Marek Garmulewicz     ciężka          1
1994 Jan Krzesiak          lekka           1
1994 Władysław Wyrwał      półśrednia      1
1994 Andrzej Niedbała      musza           1
1994 Ireneusz Kozioł       lekka           2
1994 Bogdan Strzałka       lekka           3
1994 Marek Garmulewicz     ciężka          1
1995 Andrzej Niedbała      musza           3
1995 Rafał Paprotny        papierowa       3
1995 Bogdan Strzałka       lekka           2
1995 Jan Krzesiak          lekka           1
1995 Marek Garmulewicz     ciężka          1
1996 Jan Krzesiak          lekka           3
1996 Władysław Wyrwał      półśrednia      2
1996 Marek Garmulewicz     ciężka          1
1997 Jan Krzesiak          lekka           1
1997 Władysław Wyrwał      półśrednia      2
1997 Tomasz Garczyński     ciężka          3
1997 Marek Garmulewicz     ciężka          2
1998 Rafał Paprotny        musza           2
1998 Władysław Wyrwał      półśrednia      2
1998 Tomasz Garczyński     ciężka          2
1999 Elżbieta Stryczek     56 kg           3
2000 Elżbieta Stryczek     56 kg           1
2000 Wioleta Kaczmarek     62 kg           3
--------------------------------------------
2007 Adrian Hajduk         55 kg           2
2008 Adrian Hajduk         55 kg           1
2009 Adrian Hajduk         55 kg           1
2009 Izabela Strzałka      63 kg           3
2010 Adian Hajduk          55 kg           1
2010 Andrzej Sokalski      66 kg           3
2010 Tomasz Jonkisz        74 kg           2
2010 Szymon Brabański      74 kg           3
2010 Kamil Wojciechowski   96 kg           2
2010 Marzena Grund         51 kg           3
2010 Izabela Strzałka      63 kg           3
2011 Adrian Hajduk         55 kg           1
2011 Grzegorz Łabus        55 kg           3
2011 Andrzej Sokalski      74 kg           3
2011 Kamil Wojciechowski   96 kg           3
2011 Izabela Strzałka      63 kg           3
2012 Adrian Hajduk         55 kg           1
2012 Grzegorz Łabus        55 kg           2
2012 Łukasz Lubowicz       66 kg           3
2012 Andrzej Sokalski      74 kg           3
2012 Tomasz Jonkisz        84 kg           3
2012 Kamil Wojciechowski   96 kg           2
2013 Adrian Hajduk         55 kg           1
2013 Grzegorz Łabus        55 kg           3
2013 Robert Strzałka       74 kg           3
2013 Kamil Wojciechowski   96 kg           3
2013 Izabela Strzałka      59 kg           2
2013 Natalia Kubaty        55 kg           3
2014 Grzegorz Łabus        57 kg           2
2014 Andrzej Sokalski      74 kg           2
2014 Daria Szymeczko       55 kg           3
2014 Natalia Kubaty        55 kg           3
2014 Izabela Strzałka      63 kg           3

Medale zapaśników KS i ZKS "SLAVIA" Ruda Śląska w Drużynowych MPS
1984 - 1 miejsce
1985 - 1 miejsce
1986 - 3 miejsce
1987 - 3 miejsce
1988 - 2 miejsce
1995 - 1 miejsce
2009 - 1 miejsce
2010 - 2 miejsce
2011 - 2 miejsce

Medale zapaśników KS i ZKS "SLAVIA" Ruda Śląska na arenie międzynarodowej
1977 Jan Górski            82 kg           3 miejsce ME
1979 Jan Szymański         62 kg           3 miejsce ME
1981 Marian Skubacz        62 kg           2 miejsce ME
1981 Marian Skubacz        62 kg           2 miejsce MŚ
1984 Jan Szymański         68 kg           2 miejsce ME
1986 Marian Skubacz        62 kg           3 miejsce ME
1986 Jan Szymański         68 kg           3 miejsce ME
1987 Marian Skubacz        62 kg           3 miejsce ME
1994 Marek Garmulewicz    100 kg           1 miejsce ME
1996 Marek Garmulewicz    100 kg           1 miejsce ME
1997 Marek Garmulewicz     97 kg           2 miejsce ME
1998 Marek Garmulewicz     97 kg           2 miejsce ME
1998 Marek Garmulewicz     97 kg           2 miejsce MŚ
1999 Marek Garmulewicz     97 kg           3 miejsce MŚ *
2000 Marek Garmulewicz    130 kg           1 miejsce ME *
2012 Natalia Kubaty        52 kg           3 miejsce MŚ Kadetów
2014 Natalia Strzałka      70 kg           3 miejsce ME Kadetów
2014 Natalia Strzałka      70 kg           2 miejsce MŚ Kadetów

Miejsca zapaśników KS "SLAVIA" Ruda Śląska w Igrzyskach Olimpijskich
1972 Bernard Szczepański   IO Monachium
1980 Jan Szymański         IO Moskwa
1986 Marian Skubacz        IO Seul
1992 Marek Garmulewicz     IO Barcelona    7 miejsce
1996 Jan Krzesiak          IO Atlanta     17 miejsce
1996 Marek Garmulewicz     IO Atlanta      5 miejsce
2000 Marek Garmulewicz     IO Sydney       4 miejsce
2004 Marek Garmulewicz     IO Ateny       11 miejsce (kontuzja)
2014 Natalia Strzałka     MIO Nanjing      3 miejsce


*trenował na obiektach Slavii reprezentował Czeczot Wola
Partnerzy
Z.K.S. SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

Copyright © 22.10.2009 Z.K.S. "Slavia" Ruda Śląska.  All rights reserved.  Created by Jacek